Meltolit 312 E 3,25mm SB universaalne remondielektrood

24.99 +KM

UNIVERSAALNE REMONDI-ELEKTROOD KÕIKIDE TERASTE OMAVAHELISTEKS ÜHENDUSTEKS

SB väike pakend

tarneaeg 2 – 7 tööpäeva

AWS A 5.4:  E312-16  ISO 3581: E 29 9 R 32 EN 1600: E 29.9 R 32

Kirjeldus

Meltolit 312 E on rutiil/aluselise kattega elektrood, millega keevitades saadakse austeniit/ferriitne roostevaba terasest keevismetall koostisega 29%Cr-9%Ni.  Kõrge legeerimisastme ja suure ferriidisisalduse tõttu on keevismetall väga tolerantne erinevate süsinikteraste ning raskesti keevitatavate teraste segunemisele keevisõmbluses ilma kuumpragude tekketa, omades samas väga suurt tugevust ning head kuuma- ning oksüdeerimiskindlust.
Peale keevitamist kõvadus ca 200HB, keevis töödeldav. Peale kalestumist kõvadus ca.360HB. Sobib tundmatute ja raskesti keevitavate teraste (suure süsinikusisaldusega ning vedruteraste, 13% mangaanteraste), samuti kuumatugevate teraste ning süsinikterase ja roostevaba terase ühendamiseks ning tundmatute teraste keevitamiseks.

Raskestikeevitatavad terased s.h. suure süsinikusisaldusega karastuvad terased, tööriistaterased (stantsid, pressvormid) ja vedruterased, mangaanterased (13%Mn), automaaditerased, kuumuspüsivad terased.
Segaliited roostevaba terase ja suure süsinikusisaldusega teraste vahel.
Metall-metall kulumise tagajärjel kulunud pindadele pealekeevitus, kuumsurvetöötlusseadmed, ahjude- ja kollete komponrendid.
Kõrge kroomkarbiididesisaldusega pindele vahekihiks

  • alalisvool  =  +
  • SB väike pakend/ 5tk pakis

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.